ul. Poznańska 33
62-801 Przeźmierowo
VW informacja: 61 816 38 50
VW sprzedaż: 61 816 38 79
mail VW: vwosobowe@krotoski-cichy.pl
VW serwis: 61 816 38 78
mail: przezmierowoserwis@krotoski-cichy.pl
Sprzedaż flotowa: 61 816 38 88
mail: flota@krotoski-cichy.pl
Ubezpieczenia: 61 816 38 85
mail: ubezpieczenia@krotoski-cichy.pl
Części: 61 816 38 77
mail: czesci50@krotoski-cichy.pl
Serwis Blacharsko-Lakierniczy
ul. Skórzewska 8
62-081 Wysogotowo
tel: 61 816 38 02
fax: 61 816 38 44
mail: szkody@krotoski-cichy.pl
Dział Sprzedaży Samochodów Osobowych
Robert Nowakowski
Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: 61 816 38 50
robert.nowakowski@krotoski-cichy.pl
Marcin Zandecki
Z-ca Kierownika Działu Sprzedaży

tel.: 61 816 38 79
tel. kom.: 609 795 115
marcin.zandecki@krotoski-cichy.pl
Magdalena Najdek
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 816 38 53
tel. kom.: 609 795 436
magdalena.najdek@krotoski-cichy.pl
Marek Krukowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 816 38 75
tel. kom.: 691 200 291
marek.krukowski@krotoski-cichy.pl
Adam Nickel
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 816 38 64
tel. kom.: 785 507 141
adam.nickel@krotoski-cichy.pl
Marcin Rogowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 816 38 55
tel. kom.: 661 550 883
marcin.rogowski@krotoski-cichy.pl
Sara Dolska
Asystentka Działu Sprzedaży
Kierownik Administracji

tel.: 61 816 38 50
sara.dolska@krotoski-cichy.pl
Dział Sprzedaży Flotowej
Aleksandra Grzesiak
Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej

tel.: 61 816 38 88
tel. kom.: 609 795 644
aleksandra.grzesiak@krotoski-cichy.pl
Leszek Rozmus
Z-ca Kierownika Działu Sprzedaży Flotowej

tel.: 61 816 38 88
tel. kom.: 605 262 569
leszek.rozmus@krotoski-cichy.pl
Joanna Bartecka
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 61 816 38 88
tel. kom.: 609 795 061
joanna.bartecka@krotoski-cichy.pl
Filip Jarmuszewski
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 61 816 38 88
tel. kom.: 609 795 427
filip.jarmuszewski@krotoski-cichy.pl
Marcin Kaczmarek
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 61 816 38 88
tel. kom.: 609 795 485
marcin.kaczmarek@krotoski-cichy.pl
Krzysztof Lemiech
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 61 816 38 88
tel. kom.: 609 795 702
krzysztof.lemiech@krotoski-cichy.pl
Piotr Gembara
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 61 816 38 88
tel. kom.: 785 502 773
piotr.gembara@krotoski-cichy.pl
Daniel Pasternak
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 61 816 38 88
tel. kom.: 693 200 347
daniel.pasternak@krotoski-cichy.pl
Maciej Michalczyk
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Użytkowych

tel.: 61 816 38 88
tel. kom.: 609 795 065
maciej.michalczyk@centrumpoznan.pl
Mikołaj Brandt
Specjalista ds. Logistyki i Zamówień

tel.: 61 816 38 88
tel. kom.: 785 505 581
mikołaj.brandt@krotoski-cichy.pl
Patrycja Dropińska
Asystentka Działu Sprzedaży Flotowej

tel.: 61 816 38 88
tel. kom.: 785 500 066
patrycja.dropinska@krotoski-cichy.pl
Dział Serwisu
Grzegorz Frąszczak
Kierownik Serwisu

tel.: 61 816 38 84
tel. kom.: 785 500 252
grzegorz.fraszczak@krotoski-cichy.pl
Sławomir Madry
Z-ca Kierownika Serwisu

tel.: 61 816 38 84
tel. kom.: 609 795 557
slawomir.madry@krotoski-cichy.pl
Paweł Nowak
Doradca Serwisowy

tel.: 61 816 38 78
tel. kom.: 609 546 709
pawel.nowak@krotoski-cichy.pl
Sebastian Nowak
Doradca Serwisowy

tel.: 61 816 38 54
tel.: 61 816 38 56
sebastian.nowak@krotoski-cichy.pl
Krzysztof Wróbel
Doradca Serwisowy, Diagnosta SKP

tel.: 61 816 38 54
tel.: 61 816 38 66
tel. kom.: 609 795 196
krzysztof.wrobel@krotoski-cichy.pl
Jarosław Walkowiak
Doradca Serwisowy

tel.: 61 816 38 54
jaroslaw.walkowiak@krotoski-cichy.pl
Paulina Sobótek
Asystentka Serwisu

tel.: 61 816 38 78
paulina.sobotek@krotoski-cichy.pl
Dział Części i Akcesoriów
Robert Superczyński
Kierownik Działu Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 61 816 38 58
robert.superczynski@krotoski-cichy.pl
Michał Schiller
Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 816 38 77
michal.schiller@krotoski-cichy.pl
czesci50@krotoski-cichy.pl
Bartosz Cichocki
Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 816 38 77
bartosz.cichocki@krotoski-cichy.pl
czesci50@krotoski-cichy.pl
Grzegorz Cieszyński
Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 816 38 77
grzegorz.cieszynski@krotoski-cichy.pl
czesci50@krotoski-cichy.pl
Piotr Napierała
Doradca Klientów NORA

tel.: 61 816 38 77
tel. kom.: 785 502 223
p.napierala@krotoski-cichy.pl
Dział Sprzedaży Samochodów Używanych
Maciej Jąder
Dyrektor Grupy Samochodów Używanych

tel.: 61 816 38 50
tel. kom.: 601 305 750
maciej.jader@krotoski-cichy.pl
Adam Mizera
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 61 816 38 69
tel. kom.: 609 791 014
adam.mizera@krotoski-cichy.pl
Jakub Pruchniewski
Sprzedawca w Dziale Samochodów Używanych

tel.: 61 816 38 69
tel. kom.: 691 911 724
jakub.pruchniewski@krotoski-cichy.pl
Dział Ubezpieczeń
Magdalena Szlachcińska
Kierownik Działu Ubezpieczeń

tel.: 61 816 38 85
tel. kom.: 661 975 472
magdalena.szlachcinska@krotoski-cichy.pl
Dorota Chudziak
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 61 816 38 85
tel. kom.: 603 883 330
dorota.chudziak@krotoski-cichy.pl
Karolina Rywak
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 61 816 38 85
tel. kom.: 663 900 461
karolina.rywak@krotoski-cichy.pl
Dział Blacharsko-Lakierniczy
Marek Rybak
Dyrektor

tel.: 61 816 38 02
tel. kom.: 695 405 900
marek.rybak@krotoski-cichy.pl
Artur Nafalski
Kierownik Działu Blacharsko-Lakierniczego

tel.: 61 816 38 02
tel. kom.: 609 795 150
artur.nafalski@krotoski-cichy.pl
Anna Wiśniewska
Specjalista ds. Rozliczeń Szkód Komunikacyjnych

tel.: 61 816 38 02
tel. kom.: 609 790 028
anna.wisniewska@krotoski-cichy.pl
Szymon Andrzejewski
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 61 816 38 02
tel. kom.: 781 440 012
szymon.andrzejewski@krotoski-cichy.pl
Maciej Białas
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 61 816 38 02
tel. kom.: 781 440 015
maciej.bialas@krotoski-cichy.pl
Ryszard Lisiecki
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 61 816 38 02
tel. kom.: 609 795 673
ryszard.lisiecki@krotoski-cichy.pl
Wojciech Orszulak
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 61 816 38 02
tel. kom.: 661 256 306
wojciech.orszulak@krotoski-cichy.pl
Marek Czubała
Magazyn Części

tel.: 61 81 63 842
marek.czubala@krotoski-cichy.pl
Dział Administracji
Sara Dolska
Kierownik Administracji

tel.: 61 816 38 50
sara.dolska@krotoski-cichy.pl
Dział Marketingu
Dorota Zapasińska-Bibak
Specjalista ds. Marketingu

tel. kom.: 661 339 306
dorota.zapasinska-bibak@krotoski-cichy.pl
© Volkswagen 2017  |  Zastrzeżenia prawne  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce