ul. Makuszyńskiego 74/76
42-209 Częstochowa
tel.: 34 368 48 00
e-mail: info.czestochowa@krotoski-cichy.pl
Samochody osobowe: 34 368 48 10
Samochody użytkowe: 34 368 48 70
Serwis: 34 368 48 20
Części zamienne i akcesoria: 34 368 48 60
Samochody używane: 34 368 48 75
Ubezpieczenia: 34 368 49 01
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8.00-18.00
Sobota 8.00-14.00
Niedziela nieczynne
Dział Sprzedaży Samochodów Osobowych
Piotr Krakowian
Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: 34 368 48 15
tel. kom.: 500 218 686
piotr.krakowian@krotoski-cichy.pl
Kamil Jędryka
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 34 368 48 11
tel. kom.: 882 024 333
kamil.jędryka@krotoski-cichy.pl
Piotr Macek
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 34 368 48 13
tel. kom.: 785 508 270
piotr.macek@krotoski-cichy.pl
Błażej Puczyński
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 34 368 48 12
tel. kom.: 516 143 285
blazej.puczynski@krotoski-cichy.pl
Dział Sprzedaży Samochodów Użytkowych
Łukasz Kacperak
Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: 34 368 48 73
tel. kom.: 785 503 906
e-mail:
Przemysław Burzyński
Specjalista ds. sprzedaży

tel.: 34 368 48 72
tel. kom.: 882 134 034
przemyslaw.burzynski@krotoski-cichy.pl
Piotr Pydziński
Specjalista ds. sprzedaży

tel.: 34 368 48 71
tel. kom.: 882 028 910
piotr.pydzinski@krotoski-cichy.pl
Dział Serwisu
Michał Mickiewicz
Kierownik Serwisu

tel.: 34 368 48 27
tel. kom: 785 507 982
michal.mickiewicz@krotoski-cichy.pl
Michał Pastuszka
Doradca Serwisowy

tel.: 34 368 48 21
tel. kom.: 519 134 104
e-mail: michal.pastuszka@krotoski-cichy.pl
Karol Kamiński
Doradca Serwisowy

tel.: 34 368 48 22
tel. kom.: 785 504 025
karol.kaminski@krotoski-cichy.pl
Lidia Trzepizur
Asystentka Serwisu

tel.: 34 368 48 24
tel. kom.: 509 446 352
e-mail: lidia.trzepizur@krotoski-cichy.pl
Dział Części i Akcesoriów
Dariusz Turek
Kierownik Działu Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 34 368 48 66
tel. kom.: 519 168 873
dariusz.turek@krotoski-cichy.pl
Mariusz Kurzacz
Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 34 368 48 62
tel. kom.: 508 313 619
mariusz.kurzacz@krotoski-cichy.pl
Paweł Rączka
Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 34 368 48 61
tel. kom.: 785 505 138
pawel.raczka@krotoski-cichy.pl
Dział Sprzedaży Samochodów Używanych
Maciej Jąder
Dyrektor Grupy Samochodów Używanych

tel. kom.: 601 305 750
maciej.jader@krotoski-cichy.pl
Jarosław Bogus
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 34 368 48 79
tel. kom.: 509 999 781
jaroslaw.bogus@krotoski-cichy.pl
Grzegorz Blukacz
Sprzedawca w Dziale Samochodów Używanych

tel.: 34 368 48 77
tel. kom.: 601 383 710
grzegorz.blukacz@krotoski-cichy.pl
Marcin Majer
Sprzedawca w Dziale Samochodów Używanych

tel.: 34 368 48 76
tel. kom.: 781 440 156
marcin.majer@ktoroski-cichy.pl
Dział Ubezpieczeń
Ewa Krawczyk
Kierownik Działu Ubezpieczeń

tel.: 34 368 49 01
tel. kom.: 695 623 014
ewa.krawczyk@krotoski-cichy.pl
Dział Administracji
Marta Szczepańczyk
Kierownik ds. Administracji

tel.: 34 368 48 93
tel. kom.: 693 112 675
marta.szczepanczyk@krotoski-cichy.pl
Magdalena Jagusiak
Specjalista ds. Administracji
Lokalny Administrator Bezpieczeństwa Informacji

tel.: 34 368 48 04
tel. kom.: 785 503 993
magdalena.jagusiak@krotoski-cichy.pl
© Volkswagen 2017  |  Zastrzeżenia prawne  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce