Dane kontaktowe:
ul. Struga 1a, 70-784 Szczecin
tel. 91 460 22 20
kom. +48 785 505 100
salonvwszczecin@krotoski-cichy.pl
Dział Sprzedaży
Rafał Szewczyk - Kierownik Sprzedaży
661 972 465
rafal.szewczyk@krotoski-cichy.pl
Kamila Szudy - Specjalista ds. Sprzedaży
661 975 887
91 460 22 26
kamila.szudy@krotoski-cichy.pl
Przemysław Koperczak - Specjalista ds. Sprzedaży
723 300 142
91 460 22 25
przemyslaw.koperczak@krotoski-cichy.pl
Grzegorz Mazur - Specjalista ds. Sprzedaży
785 239 195
91 460 22 27
grzegorz.mazur@krotoski-cichy.pl
Kamila Iwanicka-Sobczak - Specjalista ds. Sprzedaży
785 502 679
kamila.iwanicka@krotoski-cichy.pl
Marcin Wiśniewski - Specjalista ds. Sprzedaży
785 501 467
91 460 22 23
marcin.wisniewski@krotoski-cichy.pl
Paweł Trojanowicz - Specjalista ds. Sprzedaży
607 300 298
pawel.trojanowicz@krotoski-cichy.pl
Dział Floty:
Piotr Skubiszewski - Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej
785 507 549
piotr.skubiszewski@krotoski-cichy.pl
Piotr Syrek - Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej
785 239 206
piotr.syrek@krotoski-cichy.pl
Serwis:
Umów się na serwis on-line!
Umów się na serwis on-line
91 460 22 20
serwisvwszczecin@krotoski-cichy.pl
Tomasz Michałowski - Kierownik Serwisu
661 970 849
tomasz.michalowski@krotoski-cichy.pl
Piotr Wiszniewski - Zastępca kierownika Serwisu
661 971 299
piotr.wiszniewski@krotoski-cichy.pl
Maciej Caboń - Doradca serwisowy
91 460 22 20
maciej.cabon@krotoski-cichy.pl
Bartłomiej Pleskot - Doradca serwisowy
91 460 22 20
bartlomiej.pleskot@krotoski-cichy.pl
Maciej Politowski - Doradca serwisowy
91 460 22 20
maciej.politowski@krotoski-cichy.pl
Sprzedaż Części i akcesoriów
91 460 22 00
Sebastian Namerła - Kierownik działu Części Zamiennych
91 460 22 00
czesci.szczecin@krotoski-cichy.pl
Maciej Węglewski - Specjalista ds. Części Zamiennych
91 460 22 00
czesci.szczecin@krotoski-cichy.pl
Blacharnia-Lakiernia i Dział Likwidacji Szkód
91 460 22 00
blacharnia.szczecin@krotoski-cichy.pl
Sebastian Rakowski - Kierownik Działu Blacharsko-Lakierniczego
785 500 313
sebastian.rakowski@krotoski-cichy.pl
Ewa Koniszewska - Likwidacja Szkód – kontakt z Klientem
785 509 784
91 460 22 00
ewa.koniszewska@krotoski-cichy.pl
Martyna Gracjasz- Likwidacja Szkód – kontakt z Klientem
785 509 722
91 460 22 00
martyna.gracjasz@krotoski-cichy.pl
Dział Ubezpieczeń
Sandra Gniazdowska - Specjalista ds.Ubezpieczeń
91 460 22 20
785 504 648
sandra.gniazdowska@krotoski-cichy.pl
Informacja/Recepcja
Katarzyna Drozd - Recepcja/Informacja
91 460 22 20
661 975 985
katarzyna.drozd@krotoski-cichy.pl
Monika Fabiniak - Recepcja/Informacja
91 460 22 20
661 975 985
monika.fabiniak@krotoski-cichy.pl
Marketing
Katarzyna Michalska - Specjalista ds. Marketingu
661 850 871
katarzyna.michalska@krotoski-cichy.pl
© Volkswagen 2017  |  Zastrzeżenia prawne  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce