Dane kontaktowe:
ul. Struga 1a, 70-784 Szczecin
tel. 91 460 22 20
salonvwszczecin@krotoski-cichy.pl
Dział Sprzedaży
Rafał Szewczyk - Kierownik Sprzedaży
661 972 465
rafal.szewczyk@krotoski-cichy.pl
Grzegorz Mazur - Specjalista ds. Sprzedaży
785 239 195
tel. 91 460 22 27
grzegorz.mazur@krotoski-cichy.pl
Marcin Wiśniewski - Specjalista ds. Sprzedaży
785 501 467
tel. 91 460 22 23
marcin.wisniewski@krotoski-cichy.pl
Łukasz Wlizło - Specjalista ds. Sprzedaży
661 970 027
lukasz.wlizlo@krotoski-cichy.pl
Marcin Głazek - Specjalista ds. Sprzedaży
785 020 352
marcin.glazek@krotoski-cichy.pl
Cezary Kamoda - Specjalista ds. Sprzedaży
785 020 357
cezary.kamoda@krotoski-cichy.pl
Dział Floty:
Piotr Skubiszewski - Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej
785 507 549
piotr.skubiszewski@krotoski-cichy.pl
Piotr Syrek - Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej
785 239 206
piotr.syrek@krotoski-cichy.pl
Dział Ubezpieczeń
Kamila Szudy - Specjalista ds.Ubezpieczeń
91 460 22 20
785 504 648
kamila.szudy@krotoski-cichy.pl
Informacja/Recepcja
Katarzyna Drozd - Recepcja/Informacja
91 460 22 20
661 975 985
katarzyna.drozd@krotoski-cichy.pl
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą samochodów używanych: www.uzywaneszczecin.pl
Salon Samochodów Używanych ul. Struga 1a w Szczecinie
Salon Samochodów Używanych ul. Południowa 6 w Szczecinie
Remigiusz Bośniak
Kierownik Działu Samochodów Używanych
+48 661 975 101
remigiusz.bosniak@krotoski-cichy.pl
Kamil Wojciechowski
Sprzedaż Samochodów Używanych
+48 661 583 728
kamil.wojciechowski@krotoski-cichy.pl
Tomasz Szachta
Sprzedaż Samochodów Używanych
+48 661 850 295
tomasz.szachta@krotoski-cichy.pl
Estera Szymuk
Dział Sprzedaży flotowej
785 500 982
estera.szymuk@krotoski-cichy.pl
Maciej Kurowski
Sprzedaż Samochodów Używanych
+48 661 974 979
maciej.kurowski@krotoski-cichy.pl
Odkupy samochodów, wycena - ul. Struga 1a przy salonie Volkswagen
Michał Uwarkin
+48 785 555 620
michal.uwarkin@krotoski-cichy.pl
Magazyn części zamiennych zaprasza.
Sprzedaż Części i akcesoriów
Sebastian Namerła - Kierownik działu Części Zamiennych
91 460 22 00
czesci.szczecin@krotoski-cichy.pl
Maciej Węglewski - Specjalista ds. Części Zamiennych
91 460 22 00
czesci.szczecin@krotoski-cichy.pl
Serwis:
Umów się na serwis on-line!
Umów się na serwis on-line
91 460 22 20
serwisvwszczecin@krotoski-cichy.pl
Piotr Szuszkiewicz - Kierownik Serwisu
785 500 232
piotr.szuszkiewicz@krotoski-cichy.pl
- Klaudia Przepiórka - Asystentka Serwisu
91 460 22 50
klaudia.przepiorka@krotoski-cichy.pl
Zbigniew Kalinowski - Doradca serwisowy
91 460 22 50
zbigniew.kalinowski@krotoski-cichy.pl
Zbigniew Kędzia - Doradca serwisowy
91 460 22 50
zbigniew.kedzia@krotoski-cichy.pl
Blacharnia-Lakiernia i Dział Likwidacji Szkód
91 460 22 00
blacharnia.szczecin@krotoski-cichy.pl
Sebastian Rakowski - Kierownik Działu Blacharsko-Lakierniczego
785 500 313
sebastian.rakowski@krotoski-cichy.pl
Martyna Gracjasz - Likwidacja Szkód – kontakt z Klientem
91 460 22 00
martyna.gracjasz@krotoski-cichy.pl
© Volkswagen 2019  |  Polityka Prywatności  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce