Koszalin ul. Gnieźnieńska 24b
Koszalin ul. Gnieźnieńska 43a
Częstochowa ul. Makuszyńskiego 74/76
Szczecin ul. Struga 1a
Słupsk-Bolesławice ul. Sezamkowa 7
Piła Al. Powstańców Wlkp. 203
Przeźmierowo ul. Poznańska 33

75-736 Koszalin
ul. Gnieźnieńska 24b
tel: (94) 346 83 12
magazyn: (94) 317 79 13
serwis: (94) 317 79 16
e-mail: salonvw.koszalin@krotoski-cichy.pl
e-mail serwisu: serwis.koszalin@krotoski-cichy.pl

Serwis


Osoba kontaktowa: Joanna Kozyra
tel: 94 317 79 16
tel: 509 474 452
e-mail: joanna.kozyra@krotoski-cichy.pl


Osoba kontaktowa: Dariusz Thomas
tel: 94 317 79 11
tel: 501 008 428
e-mail: dariusz.thomas@krotoski-cichy.pl
Samochody osobowe
Dział Ubezpieczeń

Anna Lamczyk
telefon: 509 474 454
mail: anna.lamczyk@krotoski-cichy.pl

Osoba kontaktowa: Piotr Wasiniewski
tel: 94 346 83 12
tel: 500 014 636
e-mail: piotr.wasiniewski@krotoski-cichy.pl


Osoba kontaktowa: Marek Kobiela
tel: 94 346 83 12
tel: 601 571 706
e-mail: marek.kobiela@krotoski-cichy.pl
Samochody używane


Osoba kontaktowa: Krystian Murdza
tel: 691 200 192
e-mail: krystian.murdza@krotoski-cichy.pl


Osoba kontaktowa: Maciej Furtak
tel: 661 970 066
e-mail: maciej.furtak@krotoski-cichy.pl
Części zamienne i akcesoria


Osoba kontaktowa: Daniel Kłonica
tel: 94 317 79 13
tel: 512 103 978
e-mail: daniel.klonica@krotoski-cichy.pl


Osoba kontaktowa: Piotr Janiec
tel: 94 317 79 13
e-mail: piotr.janiec@krotoski-cichy.pl

75-736 Koszalin
ul. Gnieźnieńska 43a
tel: (94) 342 20 45
magazyn: (94) 317 79 13
serwis: (94) 317 79 16
e-mail: salonvw.koszalin@krotoski-cichy.pl
e-mail serwisu: serwis.koszalin@krotoski-cichy.pl

Opis
Wybierz dział:

VW Serwis

Serwis


Osoba kontaktowa: Joanna Kozyra
tel: 94 317 79 16
tel: 509 474 452
e-mail: joanna.kozyra@krotoski-cichy.pl


Osoba kontaktowa: Dariusz Thomas
tel: 94 317 79 11
tel: 501 008 428
e-mail: dariusz.thomas@krotoski-cichy.pl
Samochody osobowe


Osoba kontaktowa: Piotr Wasiniewski
tel: 94 346 83 12
tel: 500 014 636
e-mail: piotr.wasiniewski@krotoski-cichy.pl


Osoba kontaktowa: Marek Kobiela
tel: 94 346 83 12
tel: 601 571 706
e-mail: marek.kobiela@krotoski-cichy.pl
Samochody używane


Osoba kontaktowa: Krystian Murdza
tel: 691 200 192
e-mail: krystian.murdza@krotoski-cichy.pl


Osoba kontaktowa: Maciej Furtak
tel: 661 970 066
e-mail: maciej.furtak@krotoski-cichy.pl
Części zamienne i akcesoria


Osoba kontaktowa: Daniel Kłonica
tel: 94 317 79 13
tel: 512 103 978
e-mail: daniel.klonica@krotoski-cichy.pl


Osoba kontaktowa: Piotr Janiec
tel: 94 317 79 13
e-mail: piotr.janiec@krotoski-cichy.pl

42-209 Częstochowa
ul. Makuszyńskiego 74/76
tel: 34 368 48 00
magazyn: 34 368 48 60
serwis: 34 368 48 20
e-mail: info.czestochowa@krotoski-cichy.pl
e-mail serwisu: info.czestochowa@krotoski-cichy.pl

Opis
ul. Makuszyńskiego 74/76
42-209 Częstochowa

tel.: +48 34 368 48 00
e-mail: info.czestochowa@krotoski-cichy.pl

Samochody Osobowe: 34 368 48 10
Samochody Użytkowe: 34 368 48 70
Serwis: 34 368 48 20
Części zamienne i akcesoria: 34 368 48 60
Samochody używane: 34 368 48 75
Ubezpieczenia: 34 368 49 01

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00-18.00
sobota 8.00 – 14.00
niedziela: nieczynne

70-784 Szczecin
ul. Struga 1a
tel: (91) 460 22 20
magazyn: (91) 460 22 00
serwis: (91) 460 22 20
e-mail: salonvwszczecin@krotoski-cichy.pl
e-mail serwisu: serwisvw.szczecin@krotoski-cichy.pl

Opis
Dział Ubezpieczeń

Kamila Szudy - Specjalista ds.Ubezpieczeń
91 460 22 20
785 504 648
kamila.szudy@krotoski-cichy.pl

Informacja/Recepcja

Katarzyna Drozd - Recepcja/Informacja
91 460 22 20
661 975 985
katarzyna.drozd@krotoski-cichy.pl
Samochody osobowe
Dane kontaktowe:

ul. Struga 1a, 70-784 Szczecin
tel. 91 460 22 20
salonvwszczecin@krotoski-cichy.pl

Dział Sprzedaży

Rafał Szewczyk - Kierownik Sprzedaży
661 972 465
rafal.szewczyk@krotoski-cichy.pl

Grzegorz Mazur - Specjalista ds. Sprzedaży
785 239 195
tel. 91 460 22 27
grzegorz.mazur@krotoski-cichy.pl

Marcin Wiśniewski - Specjalista ds. Sprzedaży
785 501 467
tel. 91 460 22 23
marcin.wisniewski@krotoski-cichy.pl

Łukasz Wlizło - Specjalista ds. Sprzedaży
661 970 027
lukasz.wlizlo@krotoski-cichy.pl

Marcin Głazek - Specjalista ds. Sprzedaży
785 020 352
marcin.glazek@krotoski-cichy.pl

Cezary Kamoda - Specjalista ds. Sprzedaży
785 020 357
cezary.kamoda@krotoski-cichy.pl


Dział Floty:

Piotr Skubiszewski - Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej
785 507 549
piotr.skubiszewski@krotoski-cichy.pl

Piotr Syrek - Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej
785 239 206
piotr.syrek@krotoski-cichy.pl


Osoba kontaktowa:
e-mail:
Części zamienne i akcesoria
Magazyn części zamiennych zaprasza.
Sprzedaż Części i akcesoriów

Sebastian Namerła - Kierownik działu Części Zamiennych
91 460 22 00
czesci.szczecin@krotoski-cichy.pl

Maciej Węglewski - Specjalista ds. Części Zamiennych
91 460 22 00
czesci.szczecin@krotoski-cichy.pl


Osoba kontaktowa:
e-mail:
Serwis
Serwis:

Umów się na serwis on-line!

Umów się na serwis on-line
91 460 22 20
serwisvwszczecin@krotoski-cichy.pl

Piotr Wiszniewski - Kierownik Serwisu
661 971 299
piotr.wiszniewski@krotoski-cichy.pl

Bartłomiej Pleskot - Doradca serwisowy
91 460 22 20
bartlomiej.pleskot@krotoski-cichy.pl

Zbigniew Kalinowski - Doradca serwisowy
91 460 22 20
zbigniew.kalinowski@krotoski-cichy.pl

Blacharnia-Lakiernia i Dział Likwidacji Szkód

91 460 22 00
blacharnia.szczecin@krotoski-cichy.pl

Sebastian Rakowski - Kierownik Działu Blacharsko-Lakierniczego
785 500 313
sebastian.rakowski@krotoski-cichy.pl

Martyna Gracjasz - Likwidacja Szkód – kontakt z Klientem
91 460 22 00
martyna.gracjasz@krotoski-cichy.pl



Osoba kontaktowa:
e-mail:
Samochody używane
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą samochodów używanych: www.uzywaneszczecin.pl

Salon Samochodów Używanych ul. Struga 1a w Szczecinie
Salon Samochodów Używanych ul. Białowieskiej 2 w Szczecinie

Remigiusz Bośniak
Kierownik Działu Samochodów Używanych
+48 661 975 101
remigiusz.bosniak@krotoski-cichy.pl

Maciej Kurowski
Sprzedaż Samochodów Używanych
+48 661 974 979
maciej.kurowski@krotoski-cichy.pl

Kamil Wojciechowski
Sprzedaż Samochodów Używanych
+48 661 583 728
kamil.wojciechowski@krotoski-cichy.pl

Tomasz Szachta
Sprzedaż Samochodów Używanych
+48 661 850 295
tomasz.szachta@krotoski-cichy.pl

Estera Szymuk
Dział Sprzedaży flotowej
785 500 982
estera.szymuk@krotoski-cichy.pl


Osoba kontaktowa:
e-mail:

76-251 Słupsk-Bolesławice
ul. Sezamkowa 7
tel: (59) 848 59 12
fax: (59) 848 59 10
magazyn: (59) 848 59 17
serwis: (59) 848 59 00
e-mail: vwsprzedaz.slupsk@krotoski-cichy.pl
e-mail serwisu: vwserwis.slupsk@krotoski-cichy.pl

64-920 Piła
Al. Powstańców Wlkp. 203
tel: 67 211 20 00
fax: 67 211 20 04
magazyn: 67 211 20 30
serwis: 67 211 20 20
e-mail: phandlowy@krotoski-cichy.pl
e-mail serwisu: pilaserwis@krotoski-cichy.pl

62-081 Przeźmierowo
ul. Poznańska 33
tel: 61 816 38 50
fax: 61 816 38 51
magazyn: 61 816 38 77
serwis: 61 816 38 78
e-mail: vwosobowe@krotoski-cichy.pl
e-mail serwisu: przezmierowoserwis@krotoski-cichy.pl

Opis
ul. Poznańska 33
62-081 Przeźmierowo

VW informacja: 61 816 38 50

VW sprzedaż: 61 816 38 79
mail VW: vwosobowe@krotoski-cichy.pl

VW serwis: 61 816 38 78
mail: przezmierowoserwis@krotoski-cichy.pl

Sprzedaż flotowa: 61 816 38 88
mail: flota@krotoski-cichy.pl

Ubezpieczenia: 61 816 38 85
mail: ubezpieczenia@krotoski-cichy.pl

Części: 61 816 38 77
mail: czesci50@krotoski-cichy.pl

Serwis Blacharsko-Lakierniczy
ul. Skórzewska 8
62-081 Wysogotowo
tel: 61 816 38 02
fax: 61 816 38 44
mail: szkody@krotoski-cichy.pl
© Volkswagen 2018  |  Zastrzeżenia prawne  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce